سیلیکون

کسب و کار چند منظوره /
قالب فناوری

صفحات لندینگ

از میان طرح‌بندی‌های از پیش ساخته شده صفحات لندینگ منحصربه‌فرد ما، انتخاب کنید

ویژگی های بیشتر قالب سیلیکون

ساخته شده با بوت استرپ 5

سیلیکون راه حل قدرتمند برای فرانت اند مبتنی بر بوت استرپ 5 - محبوب ترین ترین کتابخانه کامپوننت فرانت-اند رسپانسیو در جهان است.

مستندات تفصیلی

بسته دانلودی شامل اسنادی است که تمام اطلاعات مهم در مورد نحوه شروع، سفارشی کردن استفاده از الگو و اجزا را پوشش می دهد.

رابط کاربری دوستانه برای موبایل

جای تعجب نیست که امروزه بیش از 80 درصد از کاربران با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود در اینترنت گشت و گذار می کنند. سیلیکون 100% رسپانسیو است و برای نمایشگرهای لمسی کوچک بهینه شده است.

اسلایدرهای با قابلیت لمس

در عصر صفحه‌نمایش‌های لمسی، اطمینان از تجربه کاربری عالی در تلفن همراه مهم است، به‌ویژه وقتی صحبت از اجزای رابط پرکاربرد مانند اسلایدر باشد.

کد HTML معتبر W3C

همه فایل‌های HTML از طریق اعتبارسنجی W3C بررسی می‌شوند تا از 100٪ کد معتبر اطمینان حاصل شود. همانطور که احتمالا می دانید HTML نامعتبر نوآوری را محدود می کند، اما سیلیکون در هسته خود نوآورانه است.

توسعه خود را شروع کنید

با راه اندازی Node.js و Gulp روند توسعه خود را سریع و آسان شروع کنید. فایل های پیکربندی در بسته دانلود گنجانده شده است. اتوماسیون وظایف کامل

آسان برای سفارشی کردن با Sass

سیلیکون با استفاده از Sass ساخته شده است. به راحتی رنگ ها، تایپوگرافی و موارد دیگر را تغییر دهید. این بالغ ترین، پایدارترین و قدرتمندترین زبان برنامه افزودنی CSS در جهان است.

جاوا اسکریپت اثبات آینده

اسکریپت های هسته سیلیکونی و همچنین همه وابستگی ها در  vanilla JS نوشته شده اند. و حالا با بوت استرپ 5 بالاخره جی کوئری را رها کرده و از ماژول های ES6 استفاده می کنیم.

بالا